logo number4

Number 4 Audio
Grote Kerkplein 4
3011 GC Rotterdam
Telefoon: 010-2810405
Web: www.number4audio.nl

Stax HPS
 

Stax CPC-1 Beschermhoes en HPS-2 hoofdtelefoonstandaard

De doorzichtige CPC-1 beschermhoes is geschikt voor alle Stax Earspeakers maar ook geschikt voor andere hoofdtelefoons. Houdt uw hoofdtelefoon stofvrij wanneer deze niet in gebruik is.

De HPS-2 is een standaard voor bijna alle earspeakers van Stax. Na het gebruik van uw Stax kunt u veilig uw hoofdtelefoon opbergen op deze standaard.

Stax wordt geïmporteerd door Number 4 Audio

Stax dealers

Concerto Audio Utrechtsestraat 40 1017 VP Amsterdam Nederland 020-6222856 www.concerto-audio.nl
Hobo Hifi Amsterdam Van Woustraat 66-68 1073 LN Amsterdam Nederland 020-4704387 www.hobo.nl
Hobo Hifi Haarlem Oude Groenmarkt 26-28 2011 HL Haarlem Nederland 023-5324093 www.hobo.nl
Van den Eijnde Audio Koningstraat 35 2011 TC Haarlem Nederland 023-55 15 139 www.eijnde.nl
The HiFi Studio Number One Korevaarstraat 2f 2311 JS Leiden Nederland 071-5131512 www.number-one.nl
Rik Stoet Audio Elandstraat 9 2513 GL Den Haag Nederland 070-3632777 www.rikstoet.nl
Snijders HiFi Hoogstraat 137-139 3011 PM Rotterdam Nederland 010-4125000 www.snijders-hifi.com
Multifoon Watermanweg 229a 3069 GA Rotterdam Nederland 010-2518888 www.multifoon.nl
A.C.F. Audio Aston Martinlaan 31 3261 NB Oud-Beijerland Nederland 06-26122819 www.acfaudio.nl
Hifi Studio Wilbert Korte Jansstraat 11 3512 GM Utrecht Nederland 030-2319874 www.wilbert.nl
Hobo Hifi Amersfoort Arnhemseweg 16 3817 CH Amersfoort Nederland 033-4610101 www.hobo.nl
Hobo Hifi Breda Kloosterplein 1 4811 GN Breda Nederland 076-5212087 www.hobo.nl
Audio-Time Van Goorstraat 10 4811 HJ Breda Nederland 076-5656450 www.audio-time.nl
Hobo Hifi Den Bosch Hinthamerstraat 111-113 5211 MH Den Bosch Nederland 073-6125061 www.hobo.nl
AudioXperience Spegelt 66 5674 CD Nuenen Nederland 040-2906344 www.audioxperience.com
De Jong Systems Zaan 42 5751 XH Deurne Nederland 0493-312604 www.dejongsystems.nl
Poulissen Schoenmakersstraat 19 6041 EX Roermond Nederland 0475-335716 www.poulissen.nl
Hobo Hifi Nijmegen Hertogstraat 139 6511 RZ Nijmegen Nederland 024-3232296 www.hobo.nl
Dé Hifiwinkel Rijksstraatweg 251 6573 CW Beek Nederland 024-6842091 www.hifiwinkel-beek.nl
Klankbeeld Hifi en Video Schuijlensteeg 2 6701 AV Wageningen Nederland 0317–426864 www.klankbeeld-hifi.nl
Hobo Hifi Arnhem Koningstraat 21 6811 DG Arnhem Nederland 026-4427421 www.hobo.nl
Versnel Hifi Hoofdstraat 167 7311 AX Apeldoorn Nederland 055-5219800 www.versnelhifi.nl
Hifi Corner Nieuwe Boteringestraat 21 - 23 9712 PE Groningen Nederland 050-3143698 www.hificorner.nl
Sound Gallery Noorderstationsstraat 53 9716 AR Groningen Nederland 050-5775449 www.soundgallery.nl
New Music 343-345 Chaussée d'Ixelles B-1050 Bruxelles België 0032 (0) 2 6477170 www.newmusic.be
Hifi Corner Antwerpen Sint Katelijnevest 9-12 B-2000 Antwerpen België 0032 (0) 3 232 9950 www.hificorner.be
Hifi Corner Jozef Verbovenlei 54 B-2100 Deurne België 0032 (0) 3 3220111 www.hificorner.be
VaDeLi Electronics Ploegstraat 43 B-2880 Bornhem België 0032 (0) 3 8992556 www.vadeli.be
Widescreen Audio Zwijnaardsesteenweg 75 B-9000 Gent België 0032 (0) 475 56 50 55 www.widescreenaudio.biz

Stax prijslijst

Systemen SRS-005s SR-003 met SRM-252s
  SRS-2170 SR-207 met SRM-252s
  SRS-3170 SR-307 met SRM-323s
  SRS-4170 SR-407 met SRM-006ts
  SRS-727II SR-007II met SRM-727II
  SRS-007II SR-007II met SRM-007tII
       
Hoofdtelefoons SR-003 Portable hoofdtelefoon
  SR-307 Elektrostatische oorluidsprekers
  SR-407 Elektrostatische oorluidsprekers
  SR-507 Elektrostatische oorluidsprekers
  SR-007II Elektrostatische oorluidsprekers
  SR-009 Elektrostatische oorluidsprekers
       
Voedingen SRM-252s Dual FET
  SRM-323s Dual FET
  SRM-006ts Buizenvoeding klasse A
  SRM-600limited Buizenvoeding klasse A
  SRM-007tII Buizenvoeding klasse A
  SRM-727II Dual FET met meervoudige volumeregeling
       
Verlengkabels SRE-725 Lengte 2,5 meter PC-OCC koper
  SRE-750 Lengte 5 meter PC-OCC koper
  SRE-925s Lengte 2,5 meter verzilverd 6N koper 
  SRE-950s Lengte 5 meter verzilverd 6N koper
       
Accessoires HPS-2 Universele hoofdtelefoonstandaard
  CPC-1 Afdekhoes voor hoofdtelefoons
       
Oorkussens EP-007 Voor de SR-007
  EP-507 Voor de SR-507
  EP-234br Voor de SR-404/407
  EP-234gr Voor de SR-303/307
  EP-234bl Voor de SR-202/207

Prijzen inclusief BTW en onder voorbehoud

Download deze prijslijst als PDF

© Number 4 Audio